Oyuncağına Uzanırken 5. Kattan Düştüğü Sanılan Küçük Nizamettin ‘Mavi Balina’ Kurbanı Olmuş

Hatay’da 5. kattan düştüğü bildirilen 12 yaşındaki Nizamettin Sürmeli’nin Mavi Balina oyunu oynadığı bu nedenle 5. kattan atlayarak intihar ettiği belirlendi. Oyun kurbanı küçük çocuğun babası sosyal medya hesabından yazığı yazıda aileleri uyararak ‘Benim oğlum gitti, başka oğullarımız gitmesin.’ dedi.

12 YAŞINDAKİ ÇOCUK MAVİ BALİNA KURBANI OLDU

Hatay’da pencerenin kenarında bulunan oyuncağına uzanırken dengesini kaybederek öldüğü iddia edilen 12 yaşındaki çocuğun ‘Mavi Balina’ oyunu kurbanı olduğu ortaya çıktı. Baba Kemal Sürmeli, oğlunun düşmediğini oynadığı bir oyun dolayısıyla intihar ettiğini söyledi.

ACILI BABA AİLELERİ UYARDI

Hatay’ın Defne ilçesi Yeşilkent Mahallesi’nde 12 yaşındaki Nizamettin Sürmeli’nin babası Kemal Sürmeli, oğlunun oynadığı ‘Mavi Balina’ oyununun etkisinde kalarak intihar ettiğini söyledi. Sosyal medya hesabından da açıklama yapan Sürmeli, oğlunun eceliyle ölmediğini ve ailelerin manevi açıdan da çocuklarıyla ilgilenmesi gerektiğini belirtti.

‘BENİM OĞLUM GİTTİ, BAŞKA OĞULLARIMIZ GİTMESİN’

Oğlunu hiçbir zaman unutmayacağını ifade eden Baba Sürmeli, ‘Canımın içi, oğlum, paşam, seni son nefesime kadar unutmayacağım. Her zaman kalbimde olacaksın. Benim oğlum gitti, başka oğullarımız gitmesin lütfen herkes kendini biraz silksin ve ailesini çoluk çocuğuna bir baksın. Sadece maddiyat yetmez çocuklarımıza maneviyat ile yaklaşalım benim oğlum eceliyle ölmedi kendini 5. kattan aşağı attı bunun ne demek olduğunu bilen ailesiyle çocuklarıyla bir ilgilensin hiç kimse başıma gelmez demesin çünkü bu yeryüzünde en son başına böyle bir şey gelecek kişi kendim sanıyordum. Paşam canım oğlum seni çok seviyorum ve daima kalbimizde yaşayacaksın’ ifadelerini kullandı.

İNTİHAR ETMEDEN ÖNCE ‘SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM’ NOTU BIRAKTI

Kemal Sürmeli, oğlunun intihar etmeden önce bıraktığı notta, ‘Sizleri çok seviyorum’ yazdığını belirtti.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.