Kayınbiraderi, Saçından Tutup Yatak Odasına Götürdüğü Yengesine Tecavüz Etti

Adana’da kan donduran bir olay yaşandı. Eşi cezaevinde bulunan kadın, kayınbiraderinin tecavüzüne uğradı. Talihsiz kadın, ‘Kapıyı kilitleyip kardeşimin yatağında yatacağını söyledi. Kendisini dışarı çıkarmak istedim ama saçımdan tutup darp ettikten sonra tecavüz etti. Bir an önce bulunup cezasını çekmesini istiyorum’ diyerek gözyaşı döktü. Bu arada genç kadın, ailesi tarafından Hatay’a götürülürken, dedelerinin yanında kalan çocuklardan B., ‘Anne bizi bırakıp gitme’ diyerek annesine sarılıp ağladı.

ÖNCE DARP ETTİ

Cinsel saldırı olayı, Adana merkez Yüreğir ilçesinde önceki gece yaşandı. İddiaya göre eşi cezaevinde bulunan ve üç çocuğuyla yaşayan D.B.’nin kayınbiraderi Sezer B., kapının zilini çaldı. Kapıyı açan kadın, karşısında kayınbiraderini gördü. İçeri giren Sezer B., çocukların da uyumasını fırsat bilerek, çaresiz kadını önce darp etti, daha sonra cinsel saldırıda bulunduktan sonra evden ayrıldı. Perişan bir halde kalan talihsiz kadın, Hatay’da yaşayan ailesini arayarak başından geçenleri anlattı.

Hemen Hatay’dan Adana’ya gelen ailesi, kızlarını da yanlarına alarak Köprübaşı Polis Merkezi’ne giderek Sezer B.’den şikayetçi oldu. Harekete geçen polisler yaptıkları araştırma sonucunda saldırganı bulamadı. Aldığı darbeler sonucu boynunda morluklar oluşan D.B., başından geçen olayı şöyle anlattı:

‘ÇOK YALVARDIM, DİNLEMEDİ’

‘Çocuklar uyumuştu. Kapı çaldı. Baktım kayınbiraderim. Kapıyı açmamı istedi. Sabah gelmesini söyledim. Önemli bir konu söyleyeceğini söyledi. Kapıyı açtım ve hemen kilitleyip anahtarı cebine koydu. Anahtarı geri vermesini istedim. Bu kez, ‘Ben bugün kardeşimin yatağında yatacağım. Bana yatak odasını göster’ dedi. Saçımdan tutup yatak odasına götürdü ve oranın da kapısını kilitledi. Çok yalvardım ama beni dinlemedi. Kendisinden şikayetçiyim. Yakalanıp cezasını çekmesini istiyorum.’

BİRBİRLERİNE SARILIP AĞLADILAR

Kızına cinsel saldırıda bulunan adamın yakalanıp en ağır ceza verilmesini isteyen baba R.B. (53), ‘Bu nasıl bir insan? Böyle insanlar yaşamamalı’ diyerek tepkisini dile getirdi. Bu arada D.B. ailesi tarafından Hatay’a götürülürken en büyük çocuğu B. annesine sarılıp, ‘Bizi bırakıp gitme. Biz sensiz ne yapacağız’ diyerek gözyaşı döktü. Anne ve kızın birbirlerine sarılıp ağlaması yürekleri dağladı. (Kaynak: Sabah)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.