İyi Parti Hatay Mitingi

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, ‘Gençleri huzurlu ve mutlu, erkekleri yani anneler ve babalar çocuklarının gelecek endişesinden kurtulmuş, huzurlu ve refah içerisinde bir Türkiye vizyonumuz var.’ dedi.

Akşener, partisinin Hatay İl Başkanlığınca Emlakbank Evleri Meydanı’nda düzenlenen mitingde, gittiği her ilde kendisine yemeni veya yazma verildiğini hatırlattı.

Bu yazma ve yemenilerde kadınların hayali ve umutlarının bulunduğunu paylaşan Akşener, cumhurbaşkanı seçileceğinde o yazma ve yemenilerle müze açacaklarını aktardı.

Gazetecilerden birinin kendisine ‘Nasıl bir Türkiye vizyonu?’ şeklinde soru sorduğunu anlatan Akşener, şöyle devam etti:

‘Gençleri huzurlu ve mutlu, erkekleri yani anneler ve babalar çocuklarının gelecek endişesinden kurtulmuş, huzurlu ve refah içerisinde bir Türkiye vizyonumuz var. Türkiye’nin daha hızlı hareket edebilmesi için erken seçim istediler biz de eyvallah dedik. Biz bu seçime hazırız çünkü biz milletimize güvendik, milletimize dayandık, yola öyle çıktık.’

Tarıma sanayi gözüyle bakılması gerektiğini anlatan Akşener, ‘Buradan size söz veriyorum. 5 yıl içerisinde ülkemiz dışarıdan gıda ithalatı yapmayan bir ülke olacak. Hepinizi bu manada değerlendireceğim. Yeniden fabrikalar açılacak.’ diye konuştu.

Akşener, partisinin milletvekili adaylarını sahneye davet ederek, kendisine ve milletvekili adaylarına destek istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.