İstanbul şimşekler altında

İstanbul şimşekler altında

İstanbul Boğazında çakan şimşekler, ilginç görüntüler oluşturdu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul, Sakarya ve Kocaeli için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaptı. İstanbulda öğle saatlerinde başlayan sağanak yağış, özellikle İstanbul Boğazı çevresinde etkili oldu. Yağış sırasında, şehrin birçok yerinde peş peşe şimşek çaktı. Boğazda çakan şimşekler, ilginç görüntüler oluşturdu.,

İstanbulda sağanak yağış başladı

İstanbulda sağanak yağış start verdi.

Kuvvetli sağanak yağış özellikle İstanbul Boğazı ve çevresinde etkili oldu. Haftasonunda boğaza gelen vatandaşlar, aniden bastıran yağmura hazırlıksız yakalandı.

İstanbulda yağmur ve dolu etkili oldu

İstanbulda öğle saatlerinden itibaren başlayan sağanak yağış, bazı bölgelerde etkisi dolu şeklinde gösterdi. Vatandaşların, yağmur ve dolu yağışına hazırlıksız yakalandığı görüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyardığı yağış İstanbulda öğle saatlerinde başladı. Boğaz çevresinde başlayan sağanak yağış, Beykozda etkisini gösterdi. Yağmurun zaman zaman dolu şeklinde etkili olduğu da görüldü. Vatandaşlar ise aniden bastıran yağmura hazırlıksız yakalandı. Şiddetli yağış nedeniyle trafikte de zaman zaman sıkıntılar yaşandı.

ERHAN YILMAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.