Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Aynı Kareye Giren Necati Şaşmaz’ın Yüzünde Güller Açtı

Hatay'da sınır birliklerinden yansıyan görüntülerin yankıları devam ediyor. Türkiye gündemine oturan ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk kez askeri üniforma giyerken, Mehmetçik'e destek için bir çok ünlü de ona eşlik etti.

EN MUTLUSU NECATİ ŞAŞMAZ'DI

Sınırda Mehmetçik'e destek için davet edilen ünlüler içinde en mutlusu şüphesiz Necati Şaşmaz'dı. Ünlü oyuncu soruşturma konusu olan Kurtlar Vadisi Darbe filmi sebebiyle bir süredir ambargoluydu. Beştepe'deki etkinliklere çağrılmayan Şaşmaz, 'davet' yasağını aşmış olmanın mutluluğu ile yüzünde güller açarak poz verdi.

ERDOĞAN İLK KEZ TAM ASKERİ KAMUFLAJ GİYDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önce askeri kıyafetlerle görüntülenmişti. Bunun farkı ilk kez tam askeri kamuflaj giymiş olması. Cumhurbaşkanı üniformasının yakasında ismi yazarken kolunda da Cumhurbaşkanlığı forsu yer alıyordu.

SINIRA GİDEN ÜNLÜLER KİM

Erdoğan'ın askeri kamuflaj giydiği bu ziyarette ünlü isimler de vardı. Bu isimlerde Ajda Pekkan, Hülya Koçyiğit, Sibel Can, Seda Sayan, Yavuz Bingöl, Şafak Sezer, İbrahim Tatlıses, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Mustafa Sandal, Cengiz Kurtoğlu, Serkan Çağrı, Esat Kabaklı, Fettah Can, Elif Karlı, Hande Yener, Hakan Peker oldu.

Sınıra gidenler arasında Hidayet Türkoğlu, milli güreşçi Taha Akgül, Rıza Kayaalp, İsmail Balaban, Hamza Yerlikaya ve Kenan Sofuoğlu da vardı.Hatay Son Dakika Haberleri, Son Dakika Hatay Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.