AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Özel’in Seçim Çalışmaları

AK Parti Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel, ‘Seçilen milletvekillerimiz Hatay’ın her karesinden mükellef olacaktır.’ ifadesini kullandı.

Özel, yaptığı yazılı açıklamada, İskenderun Ticaret Borsasını ziyaret ettiklerini ve Hatay’ı en iyi şekilde Ankara’da temsil edeceklerini belirtti.

Hatay’ın tüm ilçelerinin sorunlarına, tüm vekillerle ortak çözümler üreteceklerini kaydeden Özel, 24 Haziran seçimlerinde partisinin güçlü bir şekilde iktidara geleceğini vurguladı.

25 Haziran’da Beştepe’den kabinenin ilan edileceğinin altını çizen Özel, şöyle devam etti:

‘Başbakanlık kararnameleriyle yapılacak çalışmaların önündeki engeller bir imzayla kaldırılacaktır. Yapılacak çalışmalar daha hızlı ve pratik olacaktır. Çok daha güçlü bir parlamenterle, çok daha güçlü bir temsille tüm bunların çözümü mümkündür. Bizim için 24 Haziran’ın çok daha ciddi kıymeti harbiyesi vardır. Biz de bu vesileyle hem Hatayımıza, hem İskenderunumuza daha güçlü bir şekilde, sizlerle birlikte, sivil toplum kuruluşlarıyla, iş adamlarıyla, esnaf ve yerel yönetimlerimizle çok daha güçlü bir şekilde istişare yaparak, Hatay’ı en iyi şekilde Ankara’da temsil edeceğiz. Dağın öte yanı, bu yanı diye bir ayrım olmayacak. Körfezin, ovanın vekili diye bir kavram olmayacak. Seçilen milletvekillerimiz Hatay’ın her karesinden mükellef olacaktır. Sözgelimi ilçelerle ilgili bir problem varsa ortak bir şekilde değerlendirilecek ve yatırımlar tüm ilçelerimizde ortak olarak değerlendirilecektir. Sorunları tüm milletvekillerimizle ortak çalışarak çözeceğiz.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.