Hatayspor Geleceğe Umutla Bakıyor

Antakya Primemall AVM’de gerçekleşen açılış töreninde siyaset ve spor camiasının önemli isimleri bir araya geldi.

Hataysporlu futbolcular, teknik ekip ve yöneticilerin hazır bulunduğu açılışta Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut bazı açıklamalarda bulundu.

PALUT: ERZURUM KAMPI EKSİKLERİMİZİ GÖRMEMİZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ

Yeni sezon hazırlıklarına yoğun tempoda sürdürdükleri antrenmanlarla başladıklarını ifade eden Palut, ‘Sezonu tesislerimizde yaptığımız çalışmalarla açtık. Yeni transferimiz Yusuf’un takıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Erzurum kampı eksiklerimizi görmemiz açısından çok önemli. Aramıza yeni katılacak arkadaşlarla beraber gücümüze güç katacağız dedi’

Hatay Store mağazasıyla ilgili düşüncelerini de paylaşan başarılı antrenör, bu gibi organizasyonlarla Hatayspor ailesinin büyüdüğünü ve bu büyümenin taraftarlarının desteğiyle daha da ileri taşınacağını belirtti.

GÖKHAN ZAN’DAN TARAFTARA MESAJ VAR

İlhan Palut’tan sonra Gökhan Zan da taraftarlara önemli mesajlar verdi. Hatay’da ilk olan Hatay Store’un herkese hayırlı olmasını dileyen Zan, ‘Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte hem kent sporunun hem de Hatayspor’un büyümesi için çok çalışıyoruz. Emel’lerimizin karşılığını almak için çaba harcamaya devam edeceğiz’ dedi.

Taraftarın ilgi gösterdiği yeni transfer Yusuf Abdioğlu da böylesine önemli bir camiaya geldiği için duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendisi gibi stoper olan Gökhan Zan’ın transferinde etkili olduğunu da sözlerine ekleyen Yusuf, ‘Hatayspor hedefleri olan bir kulüp ve ben de bu kulübün bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Teknik ekip ve futbolcu arkadaşlarım sayesinde uyum sorunu yaşamadım. İnşallah Hatayspor’u Süper Lig’e birlikte taşıyacağız’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.