34. Erhan Aksay Turnuvası Başladı

30 Nisan Pazartesi günü oynanan, barış, kardeşlik ve hoşgörü çerçevesinde gerçekleşen açılış karşılaşmasına Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB Genel Sekreteri Dr. Mehmet Maden’in yanı sıra HBB daire başkanları, eski futbolcular, rahmetli Erhan Aksay’ın eşi Meziyet Aksay ve çok sayıda Hataylı sporsever katılım gösterdi.

Aksay’ın açılış vuruşu ile başlayan protokol müsabakasında kırmızı ve beyaz forma ile mücadele eden takımlar, fair-play ruhu çerçevesinde herkesin beğeniyle izlediği bir performans ortaya koydular. Maçın başlamasının ardından Başkan Savaş, Aksay’a çiçek takdim etti ve katılımcılara Hatay’ın yöresel tatlarından mercimekli aş ikramında bulundu.

HATAY MEDENİYETLER SPOR:4- HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ:0

2-2 beraberlikle sonuçlanan protokol maçının hemen sonra başlayan turnuvanın ilk maçında Hatay Medeniyetler Spor ile Hatay Büyükşehir Belediyesi karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen ve çok sayıda futbolseverin büyük ilgi ile izlediği karşılaşmada Hatay Medeniyetler Spor Takımı maçtan 4-0 galip ayrılmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.